Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
sobota, 17 września 2016
„Żegnaj lato na rok...” to coroczny festyn organizowany przez Urząd Miasta Pruszkowa. Tym razem odbędzie się w niedzielę, 18 września w Parku Mazowsze.
Zakończenie lata
piątek, 01 lipca 2016
Aktualny rozkład jazdy autobusów pruszkowskiej komunikacji miejskiej. Data uaktualnienia: 01.07.2016.
Autobus
Tak jak w latach poprzednich, mieszkańcy Pruszkowa w wakacyjne niedzielne wieczory mogą zasiąść w kinie pod przysłowiową chmurką. Seanse odbywają się na placu Jana Pawła II.
Kino Letnie w Pruszkowie

20:50, msciciel337 , Miasto
Link
środa, 29 czerwca 2016
W najbliższą niedzielę, 3 lipca, Pruszków odwiedzi Lato z Radiem. Nasze miasto jest jednym z przystanków wakacyjnej trasy koncertowej tej popularnej audycji. Impreza odbędzie się na terenie przy studni wody oligoceńskiej, na początku ulicy Lipowej.
Zakończenie lata
czwartek, 19 maja 2016
Tradycyjnie w ostatni weekend maja odbędą się Dni Pruszkowa. Po raz kolejny główna część obchodów zorganizowana zostanie w Parku Kościuszki. Gwiazdami tegorocznej edycji będą Doda oraz zespół Enej.
Zakończenie lata
poniedziałek, 16 maja 2016
Pod koniec zeszłego tygodnia doszło do awarii magistrali wodociągowej doprowadzającej wodę do Pruszkowa, Piastowa i Ursusa. MPWiK we wtorek 17 maja rozpocznie prace naprawcze, co będzie wiązało się z obniżonym ciśnieniem lub całkowitym brakiem wody w kranach. Spółka ocenia, że prace potrwają jedną dobę, z możliwością przedłużenia do 3 dni.
Beczkowóz MPWiK
wtorek, 15 grudnia 2015
W związku z powołaniem przez Beatę Szydło Premiera Rządu RP Zdzisława Sipiery na stanowisko Wojewody Mazowieckiego i jego rezygnacją z funkcji Starosty Pruszkowskiego, w poniedziałek 14 grudnia podczas XVI Sesji Rady Powiatu Pruszkowskiego radni wybrali nowego Starostę i Zarząd Powiatu.
Zmiany we władzach powiatu pruszkowskiego
czwartek, 10 grudnia 2015
Spółka MPWiK kontynuuje remont kolejnego najbardziej wyeksploatowanego odcinka magistrali wodociągowej w ul. Powstańców w Pruszkowie. W związku z kontynuacją prac na odcinku wodociągu od ul. Plantowej do ul. Jastrzębiej, od 11 grudnia (piątek) od godziny 21:00 do 12 grudnia (sobota) do godz. 9:00 nastąpi spadek ciśnienia wody na terenie części Pruszkowa.
Beczkowóz MPWiK
wtorek, 08 grudnia 2015
W dniach 9 - 11 grudnia w pruszkowskim Parku Kościuszki znaleźć będzie można stoisko promocyjne portalu aukcyjnego Allegro. Za udzielenie przed kamerą odpowiedzi na pytanie "Czego szukasz na święta dla rodziny i bliskich?" będzie można otrzymać kupon na zakupy w aplikacji Allegro o wartości 20 zł.
Kubik Allegro

04:39, msciciel337 , Miasto
Link
czwartek, 22 października 2015
MPWiK kontynuuje remont najbardziej wyeksploatowanego odcinka magistrali wodociągowej w alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W związku z prowadzonymi pracami od 23 października (piątek) od godziny 23:00 do 24 października (sobota) do godz. 11:00 nastąpi spadek ciśnienia wody na terenie Pruszkowa i części Komorowa.
Beczkowóz MPWiK
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 47