Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
wtorek, 18 listopada 2014
MPWiK poinformowało, że około godziny 14:00 podczas wykonywania prac związanych z przebudową magistrali wodociągowej w Pruszkowie doszło do jej rozszczelnienia, w związku z czym konieczne było natychmiastowe wyłączenie przewodu w trybie awaryjnym.
Beczkowóz MPWiK
Znane są już oficjalne wybory do Rady Powiatu Pruszkowskiego. Najwięcej mandatów zdobyło Prawo i Sprawiedliwość.
Wybory Samorządowe 2014
poniedziałek, 17 listopada 2014
Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów w Pruszkowie. W drugiej turze wyborów na prezydenta, która odbędzie się za dwa tygodnie (30 listopada), spotkają się Jan Starzyński oraz Maksym Gołoś. Znany jest też już skład nowej Rady Miasta Pruszkowa.
Wybory Samorządowe 2014
piątek, 14 listopada 2014
Wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę (16 listopada). Pruszkowscy wyborcy swoimi głosami zdecydują o wyborze nowego prezydenta, składzie rady miejskiej, rady powiatu pruszkowskiego oraz sejmiku województwa.
Wybory Samorządowe 2014
piątek, 07 listopada 2014
W niedzielę 16 listopada 2014 odbędą się wybory samorządowe. O stanowisko prezydenta Pruszkowa ubiegać się będzie pięcioro kandydatów: Maksym Gołoś, Jan Górski, Marek Prędota, Elżbieta Smolińska i Jan Starzyński.
Wybory Samorządowe 2014
czwartek, 06 listopada 2014
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie poinformowało, że w związku z pracami remontowymi prowadzonymi na odcinku magistrali wodociągowej w alei Wojska Polskiego w Pruszkowie, 6 listopada (czwartek) od godziny 9:00 do 7 listopada do godz. 3:00 planowane jest wstrzymanie dostaw wody. W ciągu 18 godzin wykonawca będzie przełączał zasilanie w wodę Pruszkowa do wcześniej przygotowanego, zastępczego odcinka sieci.
Beczkowóz MPWiK
wtorek, 14 października 2014
W środę, 15 października, o godzinie 11:00 przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Pruszkowie odbędzie się protest zorganizowany przez rodziny osób chcących zamieszkać w Domu Pomocy Społecznej Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej w Brwinowie.
Budynek Starostwa Powiatowego w Pruszkowie
piątek, 10 października 2014
WKD odwołało remont toru nr 1 na odcinku Warszawa Śródmieście WKD - Warszawa Zachodnia, który miał się rozpocząć w poniedziałek 13 października. Pociągi będą kursowały zgodnie z aktualnie obowiązującym rozkładem jazdy. Zachowane zostaje zapowiedziane wzajemne honorowanie biletów WKD-KM-ZTM.
Pociąg WKD
piątek, 26 września 2014
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie poinformowało o wystąpieniu awarii magistrali wodociągowej w al. Wojska Polskiego. W poniedziałek o 9:00 ekipa wodociągowców zacznie naprawiać uszkodzenie, co będzie wiązać się z obniżonym ciśnieniem lub brakiem wody w kranach w Pruszkowie.
Beczkowóz MPWiK
piątek, 29 sierpnia 2014
W związku z kolejnym etapem prac modernizacyjnych na kolei, od 1 września zmienia się rozkład jazdy pociągów SKM i Kolei Mazowieckich. Ponownie uruchomiona zostanie autobusowa linia zastępcza ZS1 kursująca z Warszawy Zachodniej do Pruszkowa.
Pociąg SKM
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 47