Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
czwartek, 29 stycznia 2015
Od 1 lutego z powodu przebudowy mostu nad rzeką Utratą w Pruszkowie oraz kolejną fazą prac na linii Pruszków – Żyrardów zmianie ulegnie rozkład jazdy pociągów SKM i KM, rozkład linii uzupełniającej ZS1 oraz zasady honorowania biletów.
Pociąg SKM
środa, 21 stycznia 2015
Władze Powiatu Pruszkowskiego zapraszają mieszkańców Pruszkowa i okolic do korzystania z lodowiska znajdujące się na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Gomulińskiego w Pruszkowie.
Łyżwy

14:14, msciciel337 , Miasto
Link
czwartek, 15 stycznia 2015
Kolejny raz norwescy kolarze torowi o medale w mistrzostwach swojego kraju walczyć będą w Pruszkowie. Zawody rozgrywane na torze kolarskim BGŻ Arena rozpoczną się w najbliższy piątek (16 stycznia) i potrwają do niedzieli.
Mistrzostwa Norwegii w Pruszkowie
środa, 03 grudnia 2014
MPWiK kończy remont odcinka magistrali wodociągowej w alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W związku z tym na czwartek (4 grudnia) od godziny 9:00 do 3:00 planowane jest obniżenie ciśnienia lub w niektórych miejscach, wstrzymanie dostaw wody.
Beczkowóz MPWiK
poniedziałek, 01 grudnia 2014
Dziś (1 grudnia 2014) odbyło się pierwsze posiedzenie nowej Rady Powiatu Pruszkowskiego. Radni na nowego starostę wybrali Zdzisława Sipierę (PiS). Tym samym po 12 latach (3 kadencje) starostą przestanie być Elżbieta Smolińska (PO). Kandydat na prezydenta Pruszkowa Maksym Gołoś (PiS) został wybrany przewodniczącym Rady Powiatu Pruszkowskiego.
Zdzisław Sipiera
niedziela, 30 listopada 2014
Znamy oficjalne wyniki drugiej tury wyborów prezydenta Pruszkowa. Prezydentem pozostanie Jan Starzyński z Samorządowego Porozumienia Pruszkowa, który uzyskał 59,8% głosów. Maksym Gołoś (PiS) otrzymał 40,2% głosów.
Jan Starzyński
piątek, 28 listopada 2014
W najbliższą niedzielę (30 listopada) obędzie się druga tura wyborów samorządowych. W walce o fotel prezydenta Pruszkowa zmierzą się Jan Starzyński i Maksym Gołoś
Wybory Samorządowe 2014
środa, 26 listopada 2014
26 listopada na antenie radia Bogoria odbyła się debata kandydatów na prezydenta Pruszkowa Jana Starzyńskiego i Maksyma Gołosia. Poniżej prezentujemy nagranie audycji.
Jan Starzyński i Maksym Gołoś
wtorek, 25 listopada 2014
MPWiK kończy remont odcinka magistrali wodociągowej w alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W związku tym na czwartek planował wstrzymanie dostaw wody. Dziś pojawiła się informacja, że prace zostały przesunięte.
Beczkowóz MPWiK
czwartek, 20 listopada 2014
Pierwsza tura wyborów za nami. Poznaliśmy już nazwiska nowych radnych miejskich i powiatowych. Jedyną niewiadomą jest to, kto zostanie prezydentem Pruszkowa. Poniżej subiektywne podsumowanie wyników wyborów w Pruszkowie oczami jednego z wyborców.
Pionki
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 47