Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
piątek, 29 sierpnia 2014
W związku z kolejnym etapem prac modernizacyjnych na kolei, od 1 września zmienia się rozkład jazdy pociągów SKM i Kolei Mazowieckich. Ponownie uruchomiona zostanie autobusowa linia zastępcza ZS1 kursująca z Warszawy Zachodniej do Pruszkowa.
Pociąg SKM
Od 1 września 2014 roku rozpocznie kursowanie nowa linia autobusowa komunikacji miejskiej w Pruszkowie - Linia 5. Połączy ona osiedle Staszica z Gąsinem.
Autobus Linii 1
środa, 27 sierpnia 2014
„Żegnaj lato na rok...” to coroczny festyn organizowany przez Urząd Miasta Pruszkowa. Tym razem odbędzie się w niedzielę, 7 września. Podobnie jak w roku ubiegłym, impreza zostanie zorganizowana w Parku Mazowsze.
Zakończenie lata
wtorek, 26 sierpnia 2014
W ostatnią niedzielę wakacji, 31 sierpnia 2014 na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie odbędą się IX Dożynki Powiatowe. Główną atrakcją imprezy będzie występ Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" oraz koncert Roberta Janowskiego.
Dożynki w Pruszkowie

13:57, msciciel337 , Miasto
Link
poniedziałek, 25 sierpnia 2014
W dniach 26 - 29 sierpnia 2014 rozgrywany będzie na Mazowszu XXIX międzynarodowy turniej piłkarski o Puchar Syrenki U-17. Dwa mecze zostaną rozegrane na stadionie w Pruszkowie.
Puchar Syrenki
piątek, 08 sierpnia 2014
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie poinformowało, że wystąpiła kolejna awaria magistrali wodociągowej doprowadzającej wodę do Pruszkowa. W poniedziałek rano wodociągowcy przystąpią do naprawy uszkodzonej magistrali, a to oznacza kolejne problemy z dostępem do wody.
Beczkowóz MPWiK
wtorek, 05 sierpnia 2014
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie poinformowało, że z powodu awarii przewodu wodociągowego w ul. Kościuszki w Pruszkowie, konieczne było czasowe wyłączenie magistrali zasilającej w wodę miasto Pruszków.
Beczkowóz MPWiK