Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
środa, 28 sierpnia 2013
2 września 2013 wejdą w życie nowe rozkłady jazdy pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich. Tego dnia zostanie przywrócony ruch na linii średnicowej. Pociągi będą mogły znów kursować do Pruszkowa po obu torach.
SKM
Jak co roku Urząd Miasta Pruszkowa organizuje festyn „Żegnaj lato na rok...”. Tym razem impreza odbędzie się 8 września na terenie Parku Mazowsze na Żbikowie w godzinach od 14:00 do 23:00.
Zakończenie lata
czwartek, 22 sierpnia 2013
W każdą ostatnią niedzielę miesiąca na Targowisku Miejskim w Pruszkowie przy ul. Komorowskiej 14 w godzinach 8:00 - 15:00 odbywa się Targ Staroci. Kilkudziesięciu wystawców oferuje między innymi: stare meble, numizmatykę, zegary, przedmioty codziennego użytku i wiele innych. Wstęp na kiermasz jest bezpłatny.
Kiermasz staroci
środa, 21 sierpnia 2013
Na przełomie sierpnia i września na pruszkowskim welodromie BGŻ Arena odbędzie się kolejna duża impreza kolarska. Tym razem będą to Międzynarodowe Zawody Torowe Grand Prix Polski - GP Poland (CL.1) organizowane przez Polski Związek Kolarski oraz Lang Team.
Grand Prix Poland w Pruszkowie
niedziela, 18 sierpnia 2013
W poniedziałek 19 wtorek 20 sierpnia zostanie zamknięty most na rzece Utracie w ciągu ulicy Bolesława Prusa w Pruszkowie. Jest to związane z remontem, a właściwie rozbiórką starej i budową nowej przeprawy. Prace mają potrwać do końca października połowy grudnia.
Objazd spowodowany remontem mostu w Pruszkowie
piątek, 09 sierpnia 2013
Niespełna trzy i pół roku po oddaniu do użytku, konieczne są naprawy nowej siedziby starostwa. Powiat ogłosił przetarg na "usunięcie usterek ujawnionych w trakcie użytkowania budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Drzymały 30 w okresie gwarancyjnym". Do usterek zaliczają się: pękające ściany wewnętrzne, błędnie wykonane pokrycia dachowe oraz zawilgocenia w pomieszczeniach piwnicznych.
Budynek Starostwa Powiatowego w Pruszkowie
poniedziałek, 05 sierpnia 2013
25 sierpnia na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie odbędą się IX Dożynki Powiatowe.
Dożynki Powiatowe

13:45, msciciel337 , Miasto
Link