Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
czwartek, 24 maja 2012
Tradycyjnie w ostatni weekend maja odbędą się Dni Pruszkowa. W sobotę 26 maja na terenie Parku Kościuszki od godziny 14:00 przygotowano szereg atrakcji dla najmłodszych uczestników, a od godziny 16:00 na scenie przy pałacyku Sokoła odbywać się będą występy zespołów ludowych. Drugi dzień festynu w niedzielę 27 maja rozpocznie się o godzinie 16:00 na terenie MZOS Znicz w Pruszkowie. Gwiazdą XIV Dni Pruszkowa będzie Beata Kozidrak i zespół BAJM.

17:02, msciciel337 , Miasto
Link
środa, 23 maja 2012
MPWiK poinformowało, że na skutek wczorajszej awarii magistrali Pasma Pruszkowskiego uległ uszkodzeniu jeden z jej odpowietrzników znajdujący się na wysokości Fortu Szczęśliwice. Usterka będzie usuwana dzisiaj (23 maja) w nocy. W godzinach 23:00 - 5:00 spodziewane jest znaczne obniżenie ciśnienia wody bądź jej brak.

16:41, msciciel337 , Miasto
Link
W środę nad ranem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła pierwszy odcinek autostrady A2 z Warszawy (węzła Konotopa) do Pruszkowa. Poniżej mapa przedstawiająca węzeł Pruszków.
wtorek, 22 maja 2012
MPWiK poinformowało na swojej stronie internetowej, że zakończyła się naprawa magistrali wodociągowej - próba jej szczelności przebiegła pomyślnie. Trwa przywracanie prawidłowych dostaw wody dla rejonów zasilania magistrali (m.in. Pruszków). Ciśnienie eksploatacyjne w sieci powinno powrócić do godziny 18:00.

17:59, msciciel337
Link
MPWiK poinformowało, że z powodu awarii magistrali wodociągowej w Al. Jerozolimskich na wysokości torów WKD, nastąpiło jej wyłączenie w celu usunięcia uszkodzenia. W rejonie zasilania tego odcinka przewodu (Ursus, Włochy, Piastów, Pruszków, Michałowice, Reguły, Opacz Kolonia) nastąpił znaczny spadek ciśnienia wody lub jej brak w porze największego rozbioru.

12:31, msciciel337 , Miasto
Link