Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
czwartek, 29 kwietnia 2010
Skarżą radnym i prezydentowi, alarmują straż miejską i nadzór budowlany. Kilkoro sąsiadów klubu malucha na osiedlu Malichy w Pruszkowie robi wszystko, żeby go zlikwidować.

11:17, msciciel337 , Miasto
Link
środa, 21 kwietnia 2010
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. uprzejmie informuje o poważnym obniżeniu ciśnienia wody bądź jej braku, przy maksymalnych rozbiorach w budynkach mieszkalnych i biurowych oraz budynkach użyteczności publicznej zlokalizowanych w mieście Pruszkowie.

Obniżenie ciśnienia wody lub jej brak nastąpi 21 kwietnia w godzinach od 8.00 do odwołania tj. do czasu usunięcia awarii. Przepraszamy mieszkańców za zakłócenia w dostawie wody w tym czasie.

MPWiK, tel.: 22/445 50 00, www.mpwik.com.pl
10:23, msciciel337 , Miasto
Link
środa, 07 kwietnia 2010
W najbliższą sobotę, na stadionie ZNICZ odbędzie się ogólnopolska akcja oddawania krwi „Motoserce 2010”. Akcja ma na celu pomoc dzieciom potrzebującym tego najcenniejszego leku. Będzie się odbywała w godzinach 10-19. Jedną z atrakcji ma być parada motocykli, która przejedzie przez nasze miasto.
 
Już około godziny 10 na stadionie Znicza stanie ambulans, w którym mieszkańcy będą mogli oddać krew. Warunki, jakie należy spełnić są dostępnie na stronie www.motoserce.pl.

W godzinach 13-14 planowana jest parada motocykli, która przejedzie trasą:
ZNICZ – Aleje Jerozolimskie – Kościuszki – Sienkiewicza – Staszica – Powstańców – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Lipowa – Kraszewskiego – Prusa – ZNICZ.

Zespół Ruchu Drogowego nie przewiduje zmiany organizacji ruchu w tym dniu, jednak na trasie przejazdu można spodziewać się chwilowych utrudnień.

Źródło: KPP w Pruszkowie
16:07, msciciel337 , Miasto
Link