Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
poniedziałek, 25 marca 2013
15 marca upłynął termin składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Do złożenia deklaracji zobowiązani byli właściciele nieruchomości jednorodzinnych oraz zarządcy nieruchomości wielorodzinnych.
piątek, 22 marca 2013
Już w najbliższy poniedziałek 25 marca odbędzie się pierwsza w Pruszkowie Masa Krytyczna. Rowerzyści zbiorą się o godzinie 17:30 przy Pałacu Ślubów (plac Jana Pawła II). Masa Krytyczna rozpocznie się od zbierania podpisów pod petycją skierowaną do władz miasta i powiatu.
czwartek, 21 marca 2013
W niedzielę 24 marca na torze kolarskim BGŻ Arena w Pruszkowie odbędzie się uroczysta Gala 70. Tour de Pologne UCI World Tour. BGŻ Arena, to nie tylko siedziba Polskiego Związku Kolarskiego, ale również wspaniały welodrom w którym z dużym sukcesem organizowane były w 2009r. Mistrzostwa Świata, a w 2010 r. Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym.
wtorek, 05 marca 2013
W dniu 8 marca (piątek) od godziny 9:00 do 9 marca (sobota) do godziny 9:00, planowane jest wyłączenie magistrali wodociągowej w Alejach Jerozolimskich, w związku z budową węzła Salomea, której inwestorem jest GDDKiA.

17:51, msciciel337 , Miasto
Link
piątek, 01 marca 2013
Urząd Miejski w Pruszkowie potwierdził informację podaną wczoraj przez ZTM, że doszło do wstępnego porozumienia Gminy Pruszków z Zarządem Transportu Miejskiego w sprawie obowiązywania oferty „Wspólnego Biletu ZTM” w przejazdach pociągami Kolei Mazowieckich na linii pruszkowskiej.