Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
niedziela, 30 grudnia 2012
Poniżej prezentujemy rozkłady jazdy czterech linii autobusowych, które kursują na terenie Pruszkowa.
piątek, 28 grudnia 2012
Stowarzyszenie Interwencji Prawnej złożyło w Sądzie Okręgowym w Warszawie pozew przeciwko gminie Pruszków, którą oskarża o dyskryminację ze względu na narodowość w dostępie do gminnych usług socjalnych.

18:22, msciciel337 , Miasto
Link
Odnosząc się do publikacji prasowych dotyczących wypowiedzenia przez Zarząd Transportu Miejskiego porozumień z gminami w zakresie Wspólnego Biletu ZTM-KM-WKD, ZTM informuje, że mają one charakter wyłącznie formalny i nie przekreślają dalszego funkcjonowania tej oferty.
piątek, 21 grudnia 2012
Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wypowiedział podwarszawskim gminom (w tym Pruszkowowi) umowy dotyczące "Wspólnego Biletu". Wypowiedzenie umów przez ZTM uzasadniane jest ograniczeniami budżetu w Warszawie w 2013 roku.

17:45, msciciel337 , Komunikacja
Link
czwartek, 20 grudnia 2012
Urząd Miejski w Pruszkowie informuje, że od 1 stycznia 2013 roku na terenie Pruszkowa będą kursowały autobusy na czterech liniach dofinansowywanych przez Gminę Miasto Pruszków.
poniedziałek, 17 grudnia 2012
Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że władze Pruszkowa nie zdecydowały przedłużyć współpracy w sprawie organizacji lokalnych linii dowozowych "L", w tym popularnej linii L11. Dla mieszkańców Pruszkowa niewiele to jednak zmienia, Pruszków zdecydował się na uruchomienie własnych połączeń, na których będą obowiązywały długookresowe (30 i 90-dniowe bilety ważne w 2. strefie czyli tzw. Warszawska Karta Miejska).