Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
niedziela, 30 listopada 2014
Znamy oficjalne wyniki drugiej tury wyborów prezydenta Pruszkowa. Prezydentem pozostanie Jan Starzyński z Samorządowego Porozumienia Pruszkowa, który uzyskał 59,8% głosów. Maksym Gołoś (PiS) otrzymał 40,2% głosów.
Jan Starzyński
piątek, 28 listopada 2014
W najbliższą niedzielę (30 listopada) obędzie się druga tura wyborów samorządowych. W walce o fotel prezydenta Pruszkowa zmierzą się Jan Starzyński i Maksym Gołoś
Wybory Samorządowe 2014
środa, 26 listopada 2014
26 listopada na antenie radia Bogoria odbyła się debata kandydatów na prezydenta Pruszkowa Jana Starzyńskiego i Maksyma Gołosia. Poniżej prezentujemy nagranie audycji.
Jan Starzyński i Maksym Gołoś
wtorek, 25 listopada 2014
MPWiK kończy remont odcinka magistrali wodociągowej w alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W związku tym na czwartek planował wstrzymanie dostaw wody. Dziś pojawiła się informacja, że prace zostały przesunięte.
Beczkowóz MPWiK
czwartek, 20 listopada 2014
Pierwsza tura wyborów za nami. Poznaliśmy już nazwiska nowych radnych miejskich i powiatowych. Jedyną niewiadomą jest to, kto zostanie prezydentem Pruszkowa. Poniżej subiektywne podsumowanie wyników wyborów w Pruszkowie oczami jednego z wyborców.
Pionki
wtorek, 18 listopada 2014
MPWiK poinformowało, że około godziny 14:00 podczas wykonywania prac związanych z przebudową magistrali wodociągowej w Pruszkowie doszło do jej rozszczelnienia, w związku z czym konieczne było natychmiastowe wyłączenie przewodu w trybie awaryjnym.
Beczkowóz MPWiK
Znane są już oficjalne wybory do Rady Powiatu Pruszkowskiego. Najwięcej mandatów zdobyło Prawo i Sprawiedliwość.
Wybory Samorządowe 2014
poniedziałek, 17 listopada 2014
Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów w Pruszkowie. W drugiej turze wyborów na prezydenta, która odbędzie się za dwa tygodnie (30 listopada), spotkają się Jan Starzyński oraz Maksym Gołoś. Znany jest też już skład nowej Rady Miasta Pruszkowa.
Wybory Samorządowe 2014
piątek, 14 listopada 2014
Wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę (16 listopada). Pruszkowscy wyborcy swoimi głosami zdecydują o wyborze nowego prezydenta, składzie rady miejskiej, rady powiatu pruszkowskiego oraz sejmiku województwa.
Wybory Samorządowe 2014
piątek, 07 listopada 2014
W niedzielę 16 listopada 2014 odbędą się wybory samorządowe. O stanowisko prezydenta Pruszkowa ubiegać się będzie pięcioro kandydatów: Maksym Gołoś, Jan Górski, Marek Prędota, Elżbieta Smolińska i Jan Starzyński.
Wybory Samorządowe 2014
 
1 , 2