Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Kategorie: Wszystkie | Komunikacja | Miasto | Okolice | Sport
RSS
piątek, 28 stycznia 2011
W związku z wypadkiem, który miał miejsce w rejonie przystanków Tworki - Pruszków, pociągi WKD kursują po jednym torze na odcinku Warszawa - Komorów.
wtorek, 25 stycznia 2011
W piątek 21 stycznia 2011 roku w Urzędzie Miejskim w Pruszkowie doszło do spotkania władz miejskich z przedstawicielami PKP Polskie Linie Kolejowe w sprawie ostatecznego ustalenia zakresu prac modernizacyjnych linii kolejowych Warszawa - Łódź na terenie i w rejonie Pruszkowa.

14:56, msciciel337 , Komunikacja
Link
Około pół godziny trwały utrudnienia linii WKD pomiędzy Podkowa Leśną, a Komorowem. Były one spowodowane kolizją, jaka zdarzyła się około godziny 9 na przejeździe kolejowym pomiędzy Nową Wsią i Komorowem.
piątek, 07 stycznia 2011
We środę 5 stycznia około godziny 19:00 funkcjonariusze patroli interwencyjnych straży miejskiej ujęli i przekazali policjantom z pruszkowskiej komendy poszukiwanego mężczyznę. Kierowca "wpadł" podczas kontroli drogowej zakończonej pościgiem ulicami miasta.
poniedziałek, 03 stycznia 2011
Pruszków i Piastów nie mogą dogadać się z Warszawą w sprawie dopłat za wspólny bilet i Szybką Kolej Miejską na nowy rok. Władze miast żalą się, że Zarząd Transportu Miejskiego zawyża stawki, nie dotrzymuje obietnic, a nowe propozycje wysyła w ostatniej chwili.