Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Blog > Komentarze do wpisu

Obniżone ciśnienie wody w Pruszkowie 11-12 grudnia 2015

Spółka MPWiK kontynuuje remont kolejnego najbardziej wyeksploatowanego odcinka magistrali wodociągowej w ul. Powstańców w Pruszkowie. W związku z kontynuacją prac na odcinku wodociągu od ul. Plantowej do ul. Jastrzębiej, od 11 grudnia (piątek) od godziny 21:00 do 12 grudnia (sobota) do godz. 9:00 nastąpi spadek ciśnienia wody na terenie części Pruszkowa.
Beczkowóz MPWiK

W ciągu dwunastu godzin wykonawca prac będzie wyłączał pracujące zasilanie zastępcze i skieruje wodę do zmodernizowanej części magistrali w ul. Powstańców (odc. od ul. Plantowej do ul. Jastrzębiej).  Przez cały okres prowadzenia remontu, ten fragment magistrali musiał być wyłączony z użytku

Ze względu na utrudnienia w zaopatrywaniu w wodę, które mogą wystąpić w czasie wykonywanych robót, MPWiK prosi o wcześniejsze zabezpieczenie w domach niezbędnych jej zapasów, ponieważ nastąpi odczuwalny spadek ciśnienia na terenie Osiedla Staszica, a całkowity brak wody w rejonie ulic: Brwinowskiej, Pułaskiego, Jastrzębiej oraz na terenie Osiedla Akacjowa w Pruszkowie.

Spółka uruchomi wszystkie awaryjne ujęcia wody na terenie miasta, co powinno pozwolić na okresowy wzrost ciśnienia w kranach, szczególnie w porze najmniejszego zużycia wody przez Mieszkańców. Beczkowozy zostaną podstawione w następujących lokalizacjach:

  • ul. Brwinowska 15
  • ul. Pułaskiego 5
  • ul. Jastrzębia 8
  • ul. Działkowa 94
  • ul. Wojska Polskiego 56
  • ul. Dobra 16

Źródło: MPWiK w Warszawie

czwartek, 10 grudnia 2015, msciciel337

Polecane wpisy