Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Blog > Komentarze do wpisu

Wyniki wyborów w Pruszkowie

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów w Pruszkowie. W drugiej turze wyborów na prezydenta, która odbędzie się za dwa tygodnie (30 listopada), spotkają się Jan Starzyński oraz Maksym Gołoś. Znany jest też już skład nowej Rady Miasta Pruszkowa.
Wybory Samorządowe 2014

Oficjalne wyniki wyborów na prezydenta Pruszkowa:

  • Jan Starzyński - 43,1%
  • Maksym Gołoś - 23,8%
  • Elżbieta Smolińska - 17,3%
  • Jan Górski - 10,8%
  • Marek Prędota - 5,0%

Przeczytaj także:
Wybory Samorządowe w Pruszkowie, wygrani i przegrani - subiektywny przegląd

Wyniki wyborów do Rady Miasta

Podział mandatów w nowej radzie miasta wygląda następująco:

  • Samorządowe Porozumienie Pruszkowa - 12 radnych
  • Prawo i Sprawiedliwość - 7 radnych
  • Platforma Obywatelska - 3 radnych
  • Komitet Mieszkańców Osiedla Malichy - 1 radny

Okręg nr 1

MALISZEWSKI Mieczysław Antoni (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 2

BISKUPSKI Krzysztof (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 3

MAJEWSKI Adam (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 4

MOCZUŁO Józef (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 5

CZYŻEWSKA Beata (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 6

ZAGRAJEK Paweł Marcin (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 7

SZYDŁAK Krystyna Władysława (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

MARKOWSKA Anna Magdalena (KW Prawo i Sprawiedliwość) zdobyła taką samą liczbę głosów, o ostatecznym wyniku zdecydowało losowanie.

Okręg nr 8

TURCZYN Beata Anna (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 9

DRATWA-WACŁAWEK Marlena (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 10

BIAŁASZEWSKA-SZMALEC Ewa Elżbieta (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 11

ROSZKOWSKI Maciej Robert (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 12

LEWAN Olgierd Bogdan (KWW MIESZKAŃCÓW OSIEDLA MALICHY W PRUSZKOWIE)

Okręg nr 13

ZACHARSKI Ryszard Stanisław (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 14

HEJNOWICZ Anna Maria (KW Platforma Obywatelska RP)

Okręg nr 15

MAZUR Kazimierz Szczepan (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 16

WIŚNIEWSKI Paweł (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 17

KULPA Eugeniusz Jan (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 18

CHLEBIŃSKI Karol Andrzej (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 19

HABIERA Zbigniew Bogusław (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 20

GAWKOWSKI Wojciech (KW Platforma Obywatelska RP)

Okręg nr 21

RYBCZYŃSKI Jacek (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Okręg nr 22

SIECIŃSKI Przemysław Remigiusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 23

KRAWCZYŃSKI Tomasz Jan (KW Platforma Obywatelska RP)

 

Wyniki wyborów do Rady Powiatu Pruszkowskiego:
http://pruszkow.blox.pl/2014/11/Wyniki-wyborow-do-Rady-Powiatu-Pruszkowskiego.html

poniedziałek, 17 listopada 2014, msciciel337

Polecane wpisy