Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Blog > Komentarze do wpisu

Wybory Samorządowe w Pruszkowie - gdzie i na kogo można głosować?

Wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę (16 listopada). Pruszkowscy wyborcy swoimi głosami zdecydują o wyborze nowego prezydenta, składzie rady miejskiej, rady powiatu pruszkowskiego oraz sejmiku województwa.
Wybory Samorządowe 2014

 

Informacje na temat wyborów samorządowych
w 2018 roku znaleźć można na stronie:

https://wybory2018.pruszkow.pl/

 

 

Informacje zamieszczone poniżej dotyczą wyborów z 2014 roku!

Wyniki wyborów w Pruszkowie: http://pruszkow.blox.pl/2014/11/Wyniki-wyborow-w-Pruszkowie.html

O kandydatach na prezydenta Pruszkowa przeczytasz na stronie: http://pruszkow.blox.pl/2014/11/Kandydaci-na-prezydenta-Pruszkowa.html

W tym roku po raz pierwszy wybory do rady miasta odbędą się w systemie jednomandatowym. Pruszków został podzielony na 23 okręgi wyborcze. Mandat radnego otrzyma ten kandydat, który w danym okręgu otrzyma największą liczbę głosów.

Okręg wyborczy nr 1

Ulice:

Bociania, Bristol, Cicha, Długa – strona nieparzysta od nr 33 do nr 51 i strona parzysta od nr 36 do nr 60, Guzikowa, Ludowa, Łączniczek Armii Krajowej, Łąkowa, 3-go Maja – strona nieparzysta od nr 1 do 61 i strona parzysta od nr 20 do nr 50, Pańska, Pętelki, Polskiej Organizacji Wojskowej, Poznańska od wiaduktu do wysokości ul. Bocianiej, Rondo Solidarności, Słowackiego, Szkolna, Wesoła, Wiosenna, Żabia.

Kandydaci:

RUSNAK Nada (KW Prawo i Sprawiedliwość)
SUMERA Stanisław Franciszek (KW Platforma Obywatelska RP)
SZABELSKA Elżbieta Bożena (KKW SLD Lewica Razem)
PRĘDOTA Marek Józef (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
KRUK Małgorzata Anna (KWNPM)
MALISZEWSKI Mieczysław Antoni (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 23, Żbików ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10

Okręg wyborczy nr 2

Ulice:

Bąki, Bąkowska, Broniewskiego, Jana Brzechwy, Chabrowa, Dąbrowskiej, Długa – strona nieparzysta od nr 1 do nr 7 i strona parzysta od nr 2 do nr 8, Jana Długosza, Gałczyńskiego, Graniczna, Zbigniewa Herberta, Jana Kasprowicza, Konotopska, Korczaka, Karola Kurpińskiego, Kwiatów Polskich, Kwitnąca, Leśmiana, Miernicza, Czesława Miłosza, Nałkowskiej, Norwida, Rozbrat, Rumiankowa, Marii Skłodowskiej – Curie, Skrajna, Słonecznikowa, Studzienna, Juliana Tuwima, Tęczowa, Warszawska, Stanisława Wyspiańskiego, Zbigniewa, Zdziarska – strona nieparzysta od nr 29 do nr 83 i strona parzysta od nr 24 do nr 60, Zimna.

Kandydaci:

PONIATOWSKI Zbigniew (KW Prawo i Sprawiedliwość)
CZECHMESZYŃSKA-SKOWRON Barbara Małgorzata (KW Platforma Obywatelska RP)
MALINOWSKI Józef Tadeusz (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
SAMSEL Damian Marek (KWW Nowy Pruszków)
BISKUPSKI Krzysztof (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Szpital Kolejowy im. Włodzimierza Roeflera, Żbików ul. Warsztatowa 1

Okręg wyborczy nr 3

Ulice:

Brzezińskiego, Długa – strona nieparzysta od nr 9 do nr 31 i strona parzysta od nr 10 do nr 34, Głowackiego, Górna, Hortensji, Jarzynowa, Kolejowa, 3-go Maja – strona parzysta od nr 2 do nr 18a, Mickiewicza, Miodowa, Narodowa, Ogrodowa, Wacława Prusaka, Przedszkolna, Słoneczna, Warsztatowa, Warzywna, Widok, Zdziarska – strona nieparzysta od nr 1 do nr 27 i strona parzysta od nr 2 do nr 22.

Kandydaci:

RADZIEJEWSKA Hanna Izabella (KW Prawo i Sprawiedliwość)
KOCOT Bożena Jolanta (KW Platforma Obywatelska RP)
BĄKOWSKI Paweł Zdzisław (KKW SLD Lewica Razem)
WIŚNIEWSKI Roman Henryk (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
MAJEWSKI Adam (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Przedszkole Miejskie Nr 8, Żbików ul. 3-go Maja 67

Okręg wyborczy nr 4

Ulice:

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bazarowa, Chłodna, Ciechanowska, Józefa Cicheckiego, Ciepła, Teresy Danielewicz, Diamentowa, Długa – strona nieparzysta od nr 53 do nr 103 i strona parzysta od nr 62 do nr 108, Domaniewska, Duchnicka, Granitowa, Kamińskiego, Kielecka, Stefana Jaronia Kowalskiego, Kazimierza Lisieckiego, Łódzka, 3-go Maja – strona nieparzysta od nr 63 do nr 203 i strona parzysta od nr 52 do nr 166, Mostowa, Ołtarzewska, Otwocka, Ożarowska, Pilnikowa, Piotrkowska, Platynowa, Płocka, Poznańska – od ul. 3-go Maja do wysokości ul. Bocianiej, Przy Potoku, Reymonta, Rolnicza, Rusałki, Rysia, Siedlecka, Mieczysława Szyłkiewicza, Szarych Szeregów, Świtezianki, Willowa, Zachodnia, Złota, Żbikowska, Żytnia.

Kandydaci:

WRÓBLEWSKI Adam Emanuel (KW Prawo i Sprawiedliwość)
ANUSZEWSKI Waldemar Franciszek (KW Platforma Obywatelska RP)
GOLISZ Grzegorz Piotr (KKW SLD Lewica Razem)
KRZYŻANOWSKI Paweł Daniel (KWW Pruszków 2.0)
MOCZUŁO Józef (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Szkoła Podstawowa nr 9, Żbików ul. Mostowa 6

Okręg wyborczy nr 5

Ulice:

Agrestowa, Bagnista, Batalionów Chłopskich, Błońska, Bogumiły, Bryły, Bursztynowa, Czereśniowa, Elektryczna, Fabryczna, Gęsia, Grenady, Groblowa, Instalatorów, Inżynierska, Jałowcowa, Jaśminowa, Jubilerska, Kacza, Kaletnicza, Konwaliowa, Kowalska, Kowalika, Kredkowa, Królowej Jadwigi, Krzywdy – Rzewuskiego, Konrada Kurca, Liliowa, Magnolii, Magazynowa, Malinowa, Malwy, Młynarska, Morelowa, Murarska, Parzniewska, Pływacka, Podmokła, Południowa, Porzeczkowa, Promyka, Przechodnia, Przejazdowa, Przesmyk, Radosna, Rekreacyjna, Robotnicza, Słowicza, Stolarska, Syreny, Szmaragdowa, Ślusarska, Traktowa, Waryńskiego, Wąska, Wierzbowa, Wilcza, Winogronowa, Wiśniowa, Wróbla , Wrzosowa, Zbożowa, Złotnicza, Żelazna.

Kandydaci:

WRÓBLEWSKI Andrzej (KW Prawo i Sprawiedliwość)
DASZKIEWICZ Katarzyna Ewa (KW Platforma Obywatelska RP)
TUCHOLSKA-PURCHAŁA Danuta Maria (KWW Pruszków 2.0)
CZYŻEWSKA Beata (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Zespół Szkół nr 1, Gąsin ul. Promyka 24/26
Szkoła Podstawowa nr 10, Gąsin Pływacka 16

Okręg wyborczy nr 6

Ulice:

Aleja Wojska Polskiego – strona parzysta od nr 52 do nr 74, Działkowa – strona nieparzysta od nr 1 do nr 33 i strona parzysta od nr 2 do nr 76, Plantowa – strona parzysta od nr 2 do nr 6, Przyszłości.

Kandydaci:

ZAGRAJEK Paweł Marcin (KW Prawo i Sprawiedliwość)
KRÓLAK Izabela Anna (KW Platforma Obywatelska RP)
SŁAWIŃSKA-GARBACIK Karolina (KKW SLD Lewica Razem)
RODEK-PODGÓRNA Marta Angelika (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
POŁOŻYŃSKA Paulina (KWW Pruszków 2.0)
WOŹNIAK Bartłomiej Adam (KWW Nowy Pruszków)
DUBIEL Magdalena (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Miejskie Przedszkole Nr 14 ul. Jasna 2
Miejskie Przedszkole Nr 15 Dębowa 8

Okręg wyborczy nr 7

Ulice:

Dobra – strona parzysta, Lessowa, Plantowa nr nr 5, 7, 15, Powstańców – strona nieparzysta od nr 17 do nr 101, Wróblewskiego.

Kandydaci:

MARKOWSKA Anna Magdalena (KW Prawo i Sprawiedliwość)
GIZIŃSKA Magdalena Katarzyna (KW Platforma Obywatelska RP)
KĘPKOWSKA Bogusława Bożena (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
PAWEŁCZYŃSKA-ŚLUSARCZYK Monika Anna (KWW Pruszków 2.0)
MAJCHER Adam Stefan (KWW Nowy Pruszków)
SZYDŁAK Krystyna Władysława (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Jasna 2

Okręg wyborczy nr 8

Ulice:

Akacjowa, Dębowa, Działkowa, Gomulińskiego, Jasna – strona nieparzysta od nr 13 do nr 17 i strona parzysta od nr 4 do nr 10, Powstańców – strona nieparzysta od nr 103 do nr 107, Rondo ks. Jerzego Popiełuszki.

Kandydaci:

TURCZYN Beata Anna (KW Prawo i Sprawiedliwość)
WIŚNIEWSKA Katarzyna Agnieszka (KW Platforma Obywatelska RP)
SAWICKA Magdalena Katarzyna (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
PIĄTKOWSKI Marcel Wojciech (KWW Pruszków 2.0)
GRABOWSKI Patryk Norbert (KWW Nowy Pruszków)
ZAWADA Dorota Anna (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych ul. Gomulińskiego 2 

Okręg wyborczy nr 9

Ulice:

Jasna – strona nieparzysta od nr 1 do nr 11b i strona parzysta nr 2, Helenowska, Zgoda.

Kandydaci:

DRATWA-WACŁAWEK Marlena (KW Prawo i Sprawiedliwość)
EJSSYMONT Adrian (KW Platforma Obywatelska RP)
POROWSKI Czesław Kazimierz (KKW SLD Lewica Razem)
GRUDZIEŃ Izabela Barbara (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
CZOP Edgar Tadeusz (KWW Pruszków 2.0)
SIUDYM Mariusz (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Helenowska 3a

Okręg wyborczy nr 10

Ulice:

Adama, Andrzeja, Ewy, Marty, Pasażerska, Pawia, PCK, Kazimierza Sprawiedliwego, Kraszewskiego – strona parzysta od nr 2 do nr 6, Lipowa – strona nieparzysta od nr 1 do nr 17, Stawowa.

Kandydaci:

BIAŁASZEWSKA-SZMALEC Ewa Elżbieta (KW Prawo i Sprawiedliwość)
KMITA Elżbieta Łucja (KW Platforma Obywatelska RP)
MICHTA Sabina (KKW SLD Lewica Razem)
KOŚLA Aneta (KWNPM)
KULIG Łukasz Daniel (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Miejskie Przedszkole Nr 12, Wyględówek ul. Andrzeja 12

Okręg wyborczy nr 11

Ulice:

Aleje Jerozolimskie od ul. Głównej do Alei Wojska Polskiego, Asnyka, Biała, Bliska, Bohaterów Warszawy, Bończy, Bursowa, Główna, Kochanowskiego, Koksowa, Kredowa, Kręta, Majowa, Mała, Mariańska, Nadrzeczna, Narutowicza, Natolińska, Niska, Paproci, Partyzantów, Piaskowa, Piękna, Przeciętna, Skargi, Spokojna, Sucha, Szpitalna, Topiel, Topolowa, Torfowa, Twarda, Wapienna, Węglowa, Wysoka, Zacisze.

Kandydaci:

ROSZKOWSKI Maciej Robert (KW Prawo i Sprawiedliwość)
GÓRNIAK-USZYŃSKA Halina Anna (KW Platforma Obywatelska RP)
SKIRKO Anna Maria (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
OZIMKOWSKI Damian (KWW Nowy Pruszków)
ŻACZYŃSKI Krzysztof Włodzimierz (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Szkoła Podstawowa Nr 1, Tworki ul. Topolowa 10

Okręg wyborczy nr 12

Ulice:

Aleje Jerozolimskie – strona nieparzysta od nr 427 do nr 459 i strona parzysta od nr 404 do nr 454, Błękitna, Bukowa, Chmielna, Czarnieckiego – strona nieparzysta, Daleka, Dolna, Gościnna, Górska, Grunwaldzka – strona nieparzysta od nr 1 do nr 65, Jarzębinowa, Jodłowa, Kaczanowskiego, Kciuk, Krakusa, Krótka, Lazurowa, Leszczynowa, Lotników, Miejska, Morska, Niezapominajki, Okopowa, Orchidei, Pęcicka, Piastowska, Podbipięty, Podmiejska, Potrzebna, Raszyńska, Rymarska, Sadowa, Sasanki, Sosnowa, Spacerowa, Stokrotki, Strumykowa, Szarotki, Świerkowa, Wiejska, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zamiejska, Zamienna, Zecerska, Źródłowa.

Kandydaci:

WRONA Lidia (KW Platforma Obywatelska RP)
WACŁAWEK Henryk Józef (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)
LEWAN Olgierd Bogdan (KWW MIESZKAŃCÓW OSIEDLA MALICHY W PRUSZKOWIE)

Miejsce głosowania:

Przedszkole Niepubliczne "Jedynka", Malichy ul. Sadowa 62 

Okręg wyborczy nr 13

Ulice:

Aleja Armii Krajowej – strona nieparzysta od nr 1 do nr 17, Barbary, Batorego, Bema, Bolesława Chrobrego, Danuty, Dąbrowskiego, Edwarda, Elżbiety, Eustachego, Focha, Grażyny, Haliny, Ireny, Anny Jagiellonki, Jana, Władysława Łokietka, Księcia Józefa, Kasztanowa, Kmicica, Kosynierów, Krystyny, Ludwika, Bolesława Mazowieckiego, Mieczysława, Mieszka I, Piotrusia, Przemysława, Ryszarda, Sowińskiego, Stanisława, Sylwestra, Tadeusza, Trojdena, Waldemara, Wandy, Wojciecha, Zawiszy Czarnego, Zdzisława, Zenona, Ziemowita, Żółkiewskiego.

Kandydaci:

KOŁECKI Krzysztof (KW Prawo i Sprawiedliwość)
PIETRZAK Wojciech Ludwik (KW Platforma Obywatelska RP)
JURA Tomasz Mariusz (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
KOTELECKI Jakub Roman (KWW Nowy Pruszków)
SOKOLSKI Edward Jan  (KWNPM)
ZACHARSKI Ryszard Stanisław (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Dzienny Dom Pomocy Społecznej, Ostoja ul. Księcia Józefa 1

Okręg wyborczy nr 14

Ulice:

Aleja Wojska Polskiego – strona nieparzysta od nr 1 do nr 25 i strona parzysta od nr 2 do nr 20, Anielin, Chopina – strona nieparzysta od nr 1 do nr 7, Drzymały, Kościuszki, Niecała, Aleja Niepodległości – strona nieparzysta, Owocowa, Parkowa, Miry Zimińskiej – Sygietyńskiej, Prusa – strona parzysta od nr 2 do nr 58, Radnych, Różana, Sobieskiego, Sprawiedliwości.

Kandydaci:

ZAPART Piotr Ireneusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
HEJNOWICZ Anna Maria (KW Platforma Obywatelska RP)
DOBROWOLSKI Paweł Jacek (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
DOBROWOLSKA Julita (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. Kościuszki 34

Okręg wyborczy nr 15

Ulice:

Daszyńskiego, Moniuszki, Olszowa, Obrońców Pokoju, Reja, Sienkiewicza – strona nieparzysta od nr 1 do nr 9 i strona parzysta od nr 2 do nr 2k, Szczęsna, Chopina – strona parzysta.

Kandydaci:

MAZUR Kazimierz Szczepan (KW Prawo i Sprawiedliwość)
SIEDLECKI Tomasz Aleksander (KW Platforma Obywatelska RP)
BORZĘCKI Edward (KKW SLD Lewica Razem)
BUDZYŃSKA Krystyna Anna (KWNPM)
HORBAN Hanna Irena (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana ul. I. Daszyńskiego 6 

Okręg wyborczy nr 16

Ulice:

Apteczna, Brwinowska, Jastrzębia, Mokra, Ołowiana, Ołówkowa, Powstańców – strona parzysta od nr 18 do nr 42, Przemysłowa, Przytorowa, Pułaskiego, Sienkiewicza – strona nieparzysta od nr 11 do nr 23, Stalowa, Staszica.

Kandydaci:

KOZŁOWSKA Marzena Joanna (KW Prawo i Sprawiedliwość)
FABIJANIAK Seweryn Zbigniew (KW Platforma Obywatelska RP)
SKIBIŃSKA Patrycja (KKW SLD Lewica Razem)
SYCHOWICZ-KORZEŃ Robert Aleksander (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
ZWOLIŃSKI Adrian Dariusz (KWW Pruszków 2.0)
WIŚNIEWSKI Paweł (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)
WOŹNIAK Artur Tadeusz (KWW Lepsze Jutro Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Szkoła Podstawowa Nr 8 ul. Obrońców Pokoju 44 

Okręg wyborczy nr 17

Ulice:

Aleja Wojska Polskiego – strona parzysta od nr 34 do nr 50 i strona nieparzysta od nr 33 do nr 35, Chopina – strona nieparzysta od nr 21 do nr 27, Dobra – strona nieparzysta, Kubusia Puchatka – strona nieparzysta od nr 9 do nr 11, Piwna, Powstańców – strona parzysta od nr 2 do nr 16 i strona nieparzysta nr nr 3, 11, Słonia Trąbalskiego, Sportowa, Śląska.

Kandydaci:

MATRZAK Andrzej Stanisław (KW Prawo i Sprawiedliwość)
TUŻNIK Anna Magdalena (KW Platforma Obywatelska RP)
DZIUB Olaf Krzysztof (KKW SLD Lewica Razem)
KULPA Eugeniusz Jan (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Gimazjum Nr 3 Al. Wojska Polskiego 34 

Okręg wyborczy nr 18

Ulice:

Aleja Wojska Polskiego – strona parzysta od nr 28 do nr 32 i strona nieparzysta od nr 27 do nr 31, Baśniowa, Chopina – strona nieparzysta od nr 9 do nr 17, Kubusia Puchatka – strona parzysta od nr 8 do nr 16, Aleja Niepodległości – strona parzysta od nr 10 do nr 16, Tomcia Palucha.

Kandydaci:

BAZAK Jerzy Krzysztof (KW Prawo i Sprawiedliwość)
BRĄGOSZEWSKI Mieczysław Roman (KW Platforma Obywatelska RP)
NOWAK Ewa Barbara (KKW SLD Lewica Razem)
CHLEBIŃSKI Karol Andrzej (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)
KAMIŃSKI Piotr Jan (KWW Piotr Kamiński)

Miejsce głosowania:

Przedszkole Miejskie Nr 10 ul. Chopina 13

Okręg wyborczy nr 19

Ulice:

Hubala, Kopernika, Lipowa – strona parzysta od nr 2 do nr 10.

Kandydaci:

TATARSKA Grażyna Krystyna (KW Prawo i Sprawiedliwość)
STECKO Mariola (KW Platforma Obywatelska RP)
STAWARSKA Violetta (KKW SLD Lewica Razem)
HABIERA Zbigniew Bogusław (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Spółdzielczy Dom Kultury ul. Hubala 5

Okręg wyborczy nr 20

Ulice:

Aleja Armii Krajowej – strona nieparzysta od nr 73 do nr 77, Aleja Niepodległości – strona parzysta od nr 2 do nr 8, Ceramiczna – strona nieparzysta od nr 25 do nr 29, Cmentarna, Gordziałkowskiego, Komorowska – strona parzysta od nr 2 do nr 34 i strona nieparzysta, Pogodna – od ul. Komorowskiej do ul. Bolesława Prusa, Plantowa – strona nieparzysta od nr 61 do nr 99, Bolesława Prusa – strona nieparzysta od nr 33 do nr 95 i strona parzysta od nr 60 do nr 92, 1 – go Sierpnia, 2 – go Sierpnia, Targowa, Trójkątna.

Kandydaci:

WIŃCZUK Paweł Jan (KW Prawo i Sprawiedliwość)
GAWKOWSKI Wojciech (KW Platforma Obywatelska RP)
WYSOCKI Paweł (KKW SLD Lewica Razem)
ROGULSKI Rafał Marek (KWW Nowy Pruszków)
GAŁKA Dorota (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Gimnazjum Nr 3 Al. Wojska Polskiego 34 

Okręg wyborczy nr 21

Ulice:

Aleja Armii Krajowej – strona nieparzysta od nr 29 do nr 71, Bazaltowa, Bystra, Cegielniana, Ceglana, Ceramiczna – strona nieparzysta od nr 1 do nr 23 i strona parzysta, Letniskowa, Lipowa – strona nieparzysta od nr 31 do nr 59 i strona parzysta od nr 18 do nr 48, Marii, Miedziana, Niklowa, Pogodna – od nr 1 do nr 11, Polna, Przeskok, Srebrna, Wołowskiego, Zakątna, Żwirowa.

Kandydaci:

DEPTUSZEWSKI Mariusz Zbigniew (KW Prawo i Sprawiedliwość)
BĄK Piotr Adam (KW Platforma Obywatelska RP)
RYBCZYŃSKI Jacek (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Szkoła Podstawowa Nr 6 ul. Lipowa 31

Okręg wyborczy nr 22

Ulice:

Aleja Armii Krajowej – strona parzysta od nr 22 do nr 50, Berenta, Kościelna, Kraszewskiego – strona nieparzysta od nr 3 do nr 33 i strona parzysta od nr 8 do nr 46, Książąt Mazowieckich, Ks. Romana Indrzejczyka, Lipowa – strona parzysta nr 16 i strona nieparzysta od nr 19 do nr 25, hr. A. Potulickiego, Bolesława Prusa – strona nieparzysta od nr 1 do nr 31.

Kandydaci:

SIECIŃSKI Przemysław Remigiusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
KOŁODZIEJCZYK-SUSŁA Hanna Maria (KW Platforma Obywatelska RP)
GWIZDAŁA Aleksandra Ilonka (KKW SLD Lewica Razem)
KLECZKOWSKA Patrycja Alina (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
OLSZAK Jarosław (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Gimnazjum Nr 4 im. Jana Pawła II ul. Hubala 4 

Okręg wyborczy nr 23

Ulice:

Anielki, Antka, Brygady Karpackiej, Brzozowa – strona parzysta, Czerwonych Maków, Emancypantek, Faraona, Katarynki, Komorowska – strona parzysta od nr 36 do nr 54, Lalki, Izabeli Łęckiej, Monte Cassino, Pani Latter, Placówki, Plantowa – strona parzysta od nr 56 do nr 100, Prusa – strona nieparzysta od nr 97 do nr 127, Przy Księżycu, Ramzesa, Rzeckiego, Ślimaka, Melchiora Wańkowicza, Wokulskiego, Plac Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Zasławskiej.

Kandydaci:

MROCZEK Grzegorz Jan (KW Prawo i Sprawiedliwość)
KRAWCZYŃSKI Tomasz Jan (KW Platforma Obywatelska RP)
MIKA Jarosław Franciszek (KW "Przyszłość, Pruszków, Porozumienie")
BEDNAREK Zbigniew Jan (KWW Samorządowe Porozumienie Pruszkowa)

Miejsce głosowania:

Budynek Administracji PSM Lalki 6/7 
Przedszkole Miejskie Nr 13 ul. Antka 7

 

Miejsce głosowania dla danego adresu znaleźć można na stronie: http://miasto.pruszkow.pl/obwody/

 

Kandydaci do Rady Powiatu Pruszkowskiego

KW Prawo i Sprawiedliwość

SIPIERA Zdzisław Tadeusz
GOŁOŚ Maksym
KOWALCZYK Marcin Wiesław
OLAN Edward
WRÓBLEWSKA Emilia Maria
MARCZYŃSKA Barbara Zofia
KANIEWSKI Włodzimierz
PIECZYŃSKA Kinga Hanna
MROCZEK Piotr Paweł
MATUSIAK Jerzy Paweł
BOGDAŃSKA Agata Martyna
SOBKOWICZ Leszek Grzegorz
ŁĘCKA Katarzyna Barbara
ODOLCZYK Dorota Elżbieta
WOLSKA Katarzyna Marianna
DZIUDZI Marta
BOREJSZA Andrzej Zbigniew
SAWICKA Monika

KW Platforma Obywatelska RP

SMOLIŃSKA Elżbieta Anna
MAKOWSKI Zbigniew Ryszard
KULESZA Lech Stanisław
HOSER Piotr Jacek
GAWKOWSKA Karolina Dorota
DYMURA Robert
BOLIBOK-BRĄGOSZEWSKA Hanna Elżbieta
KOŁODZIEJCZYK Bogusław Janusz
WÓJCICKI Rafał Marek
ZDZIEBŁOWSKA-GIDIAN Beata
FIJAŁKOWSKI Jerzy Włodzimierz

KKW SLD Lewica Razem

GÓRSKI Jan Marcin
ZWOLIŃSKA Teresa
ŁAZOWSKA Halina
MARON Zenon Jerzy
KÜHN Anna Małgorzata

KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa

RYMUZA Krzysztof
DOLIŃSKA-PERL Bożena Barbara
KOCHAŃSKI Robert
CEGLIŃSKI Marek
JANCZEWSKI Adam
KOSSAKOWSKI Wiesław Kazimierz
MAKOWSKA Maria Anna
CHLEBIŃSKA Irena
SOWA Ewa Bogusława
KURZELA Andrzej Leszek
SYBILSKA-JURGAŚ Maria
ŚLIWIŃSKA Mirosława Janina
NOWICKA Ewa
KOMOROWSKA Elżbieta
MATYSIAK Teresa
KĄCKI Władysław
KWASIBORSKI Grzegorz Franciszek
ZBIŃKOWSKA Małgorzata Bogumiła
KALINA Jacek
KASZPER Zdzisław Mieczysław

KWW Dobro Wspólne - Powiat Pruszkowski

SIERAK Jerzy
FRANCZUK GWIAZDA Maria Magdalena
ŚWIERCZ Artur Mateusz
BĘZA Arkadiusz Michał
ULER-BLADOWSKA Barbara Maria
PRZYBYLSKA Elżbieta
POPŁAWSKI Konrad
STEFANIUK Iwona Maria
GÓRALCZYK Mariusz
SOBCZYŃSKI Wiesław Stanisław
WOJCIECHOWSKI Stefan
TARACHULSKI Andrzej Kazimierz
WALICHNOWSKA Teresa Zofia
BUKOWSKA Elżbieta Wiesława
MAŁECKA Barbara
ŻYTA Mariusz Dawid
HEJDA Marek Kazimierz

KW Polska Razem Jarosława Gowina

SUTKOWSKI Tadeusz
PILASZEK Marek Paweł
BOREK Beata Bożena
BOGÓRSKI Mirosław Tadeusz
KOK Bożena Małgorzata
TOMASIK Piotr
SZYMAŃSKA Ewelina Elżbieta
KUZIA Piotr Mariusz
BEDNARCZYK Jadwiga Maria
GRZYBOWSKI Krzysztof Adam

KWW Reformatorzy.eu

KOWALCZYK Karol Aleksander
SOBCZAK Mikołaj Marcin
JĘDRZEJEWSKI Tomasz
PIANKO Dorota Mirosława
WÓJCIK Danuta Teresa

 

Listę kandydatów z naszego okręgu do sejmiku województwa znaleźć można na stronie: http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/komisje/districtview/42099

piątek, 14 listopada 2014, msciciel337

Polecane wpisy