Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Blog > Komentarze do wpisu

Pokazy Monster Truck w Piastowie

W miniony weekend odbył się pełen atrakcji piknik czołgowy w Pruszkowie. W najbliższy wtorek podobnego typu atrakcje będą mieli szansę obejrzeć mieszkańcy Piastowa. 18 czerwca 2013 o godzinie 18:00 przy Tesco w Piastowie odbędzie się pokaz kaskaderów z grupy Monster Show Chalaupka.
Monster Truck

Niestety, w odróżnieniu od pruszkowskiej imprezy, ta w Piastowie będzie płatna. Bilety ulgowe dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat kosztować będą 20zł, a normalne 30zł. Bilety do nabycia przed pokazem, ich ilość jest ograniczona.

W miniony weekend impreza z cyklu Monster Show odbyła się w Grodzisku Mazowieckim, a w przyszły czwartek (20.06.2013) o godzinie 18:00 odbędzie się przy Tesco w Milanówku.

Opis imprezy ze strony organizatorów:

Emocjonująco zapowiadają się nadchodzący wtorek w Piastowie, który będzie należał do samochodowych gigantów i kaskaderskich popisów. We wtorek, punktualnie o godzinie 18:00 przy TESCO Al.Tysiąclecia 7 rozpoczną się niesamowite pokazy Monster Truck!

Kaskaderzy z grupy Monster Show Chalaupka przez wiele lat przygotowywali swoje popisy, aby w końcu zaprezentować je przed zebraną publicznością. Tym razem przyjadą do Piastowa aby pokazać zapierające dech w piersiach popisy. Już we Wtorek (18 Czerwca) będzie okazja zobaczyć najlepszych zagranicznych kaskaderów, którzy wykonają wiele emocjonujących i niebezpiecznych trików takich jak: jazda synchroniczna, drifty, jazda na dwóch kołach z akrobacjami kaskaderów, pokaz niespodzianka dla dzieci z Citroenem 2CV, samochodowe i motocyklowe wypadki, czy przejazd przez ścianę ognia z kaskaderem na masce samochodu. Oprócz tego będzie okazja, aby zobaczyć jedyny w europie samochód specjalny z dwoma silnikami prowadzonymi przez dwóch kierowców, kasację aut dwoma potężnymi Monster Truckami, profesjonalne palenie gumy, wypadki samochodowe oraz kilka szalenie niebezpiecznych trików. Kaskaderzy Monster Show Chaloupka oprócz doskonałych umiejętności prezentują wspaniałą grę aktorską podczas pokazu, dzięki czemu widz nie może się nudzić.

Strona Monster Show Chalaupka na Facebooku: www.facebook.com/MonsterShowProject

poniedziałek, 17 czerwca 2013, msciciel337

Polecane wpisy