Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Blog > Komentarze do wpisu

Gala boksu w Pruszkowie

18 stycznia w Pruszkowie odbędzie się mecz bokserski w ramach ligi World Series of Boxing pomiędzy drużynami Hussars Poland i Mexico Geurreros. Areną zmagań pięściarzy rywalizujących na dystansie pięciu rund będzie Hala Znicz.
Hussars Poland to amatorska drużyna bokserska występująca w międzynarodowej lidze World Series of Boxing i trenowana przez Huberta Migaczewa. Polacy zajmują aktualnie trzecie miejsce w swojej grupie, a już 11 stycznia czeka ich wyjazdowe spotkanie w Azerbejdżanie z Baku Fires. Od meczu w Pruszkowie z Meksykanami rozpocznie się runda rewanżowa, na wyjeździe Polacy przegrali z Guerreros 1-4. Na ringu w Pruszkowie drużynę Husarzy reprezentować będą: Mateusz Mazik Dawid Michelus (54kg), Adil Aslanow (61kg), Mateusz Tryc (73kg), Sergiej Kuzmin (85kg), Michał Olaś Mateusz Malujda (+91kg).

Plan walk:
54kg: Dawid Michelus - Aaron Alameda Lopez
61kg: Adil Aslanov - Vazgen Safaryants
73kg: Mateusz Tryc - Conrad Cummings
85kg: Sergiej Kuzmin - Christian Demaj
+91kg: Mateusz Malujda - Gerardo Miguel Bisbal Melero

Przed meczem odbędzie się walka bokserska zawodnika wagi ciężkiej Marcin Rekowskiego (6-0, 5 KO). Przeciwnik pięściarza nie jest jeszcze znany.

Gala odbędzie się 18 stycznia o 20:00 (wstęp od 19:15) w pruszkowskiej hali Znicz. Transmisję na żywo przeprowadzi TVP Sport. Bilety w cenie: 25, 35, 45 i 60 zł do nabycia w sekretariacie Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowych przy hali Znicz w Pruszkowie oraz w hali treningowej drużyny Hussars Poland, czyli na warszawskim Torwarze przy ulicy Łazienkowskiej 6A.

Kolejna gala bokserska w Pruszkowie już 8 lutego
wtorek, 08 stycznia 2013, msciciel337

Polecane wpisy