Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Blog > Komentarze do wpisu

BGŻ Arena Sportowym Obiektem Roku!

Kapituła Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej wyróżniła Polski Związek Kolarski oraz Prezesa Wojciecha Walkiewicza nagrodami "Sportowy obiekt roku" oraz wyróżnieniem "Inwestor na medal".

Uroczysta Gala odbyła się w środę 21 października 2009 podczas 3. Międzynarodowego Kongresu Infrastruktury Sportowej w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Nagrodę i wyróżnienie osobiście odebrał prezes PZKol Wojciech Walkiewicz.

Tytuł SPORTOWY OBIEKT ROKU jest przyznawany przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej obiektom sportowym i rekreacyjnym za wyróżniającą się architekturę, konstrukcję obiektów, a także zastosowane rozwiązania materiałowe, technologiczne i funkcjonalne.

Wyróżnienie INWESTOR NA MEDAL w konkursie Budowniczy Polskiego Sportu, Polski Związek Kolarski i Prezes Wojciech Walkiewicz otrzymali w kategorii Inwestor obiektów sportowych i rekreacyjnych za budowę Toru Kolarskiego BGŻ Arena w Pruszkowie oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i sportu kolarskiego w Polsce.

Źródło: pzkol.pl
niedziela, 25 października 2009, msciciel337

Polecane wpisy