Informacje o pruszkowskich sprawach, głównie wydarzeniach i komunikacji
Blog > Komentarze do wpisu

Po pijaku uszkodzili samochód

Trzy osoby, w tym jedna nieletnia wpadły w ręce policjantów z Pruszkowa. Dwaj pijani mężczyźni uszkodzili zaparkowanego golfa wgniatając dach, przednią maskę, błotnik i wybijając szybę. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Nieletnia która uciekła z domu trafiła do rodziny.

Wszystko wydarzyło się o drugiej nad ranem. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że trzy osoby demolują zaparkowanego na parkingu golfa. Po chwili załoga był na miejscu. Zastali tam właściciela auta, który przekazał im ujętego jednego ze sprawców. Policjanci szybko ustalili rysopis jego wspólników. Kilka ulic dalej zatrzymali rozpoznanego przez właściciela samochodu drugiego ze sprawców, któremu towarzyszyła 14-letnia dziewczyna. Michał P. lat 28 i Łukasz R. lat 21 byli pijani i trafili do policyjnej celi. Szybko okazało się również że towarzysząca im dziewczyna to uciekinierka z domu, która została przekazana rodzinie.
 
Właściciel ocenił straty na ponad 1100 zł. Mężczyźni gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty uszkodzenia samochodu. Grozi im od 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Pruszkowie
czwartek, 20 sierpnia 2009, msciciel337

Polecane wpisy